تکلیف امر به معروف چی میشه؟؟؟؟؟

تیتر:روحانی ۲۰ ساله‌ای که قصد داشت از مزاحمت عده ای اراذل و اوباش به چند زن ممانعت کند توسط این افراد از ناحیه شاهرگ به ضرب چاقو مجروح شد

چندتا دیگه از این اخبار و حوادث باید پیش بیاد تا به فکر بیفتیم؟

چندتا جوون دیگه برای امر به معروف و نهی از منکر باید جونشونو بدن تا کسی فکری بکنه؟

البته تقصیر خودامونه بسکه کناره گرفتیم و سکوت کردیم حالا کار به جایی رسیده که اگه بخوایم اعتراض کنیم و تذکری بدیم چاقو خواهند گذاشت زیر شاهرگامون.

با این روحانی شدن دوتا روحانی که برای امر به معروف و نهی از منکر با مرگ دست و پنجه نرم میکنند.

یعنی غزل امر به معروف و نهی از منکر رو بخونیم؟

یعنی دیگه من به عنوان یه خانوم تو این جامعه رسما امنیتی نداشته باشم برای رفت و امد و اگر برای من یا امثال من مشکلی پیش بیاد تو این خیابونهای خراب شده تهران رسما نباید امید داشته باشیم کسی حمایت کنه یا جلوی این لودگی ها و الواط هارو بگیره.

خدایا تو را شکر میکنم که تو هنوز هستی.

ای خدای محافظ زنان محجبه در خیابانهای تهران.

چشم امیدمون فقط به توست تا قبل از این قضایا بودن افرادی که حرمت نوامیس حتی نوامیس مردم براشون مهم باشه و اجازه ندن کسی بی احترامی نسبت بهشون داشته باشه.

بعد از این اتفاقات "فقط خدا خودت رو عشقه".

تا وقتی که وضع درست شه،تا وقتی که همه دست به دست هم بدیم و اوضاع رو درست کنیم وامر به معروف و نهی از منکر رو به تقلید از امام حسین(ع) دوباره احیا کنیم.

                       ..........................................................

مهری که تو به من کردی مادرم نکرد

ای مهربانتر از پدرو مادرم ،حسین(ع)

/ 17 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

سلام . بیایید وبم خوشحال میشم. وبتون عالیه

ریحان

سلام واقعا درد اوره که این روزا بی اعتقادی شده ارزش بعضیا. به خاطر همین اگه کسی با اعتقاداتش جلو میاد (البته برای بعضیا)انگار کار عجیبی کرده. خودمونو سپردیم به خدا و از خدا میخوایم اللهم عجل لولیک الفرج. دعامون کنید.

باران

سلام خانمی ممنون که به وبم تشریف آوردی بازم بیا از اون طرفا تو لحظه های عاشقیت یاد من هم باش

یاسین

سلام چند تا مطلب جدید وجالب داشتم کفتم شاید سر زدید و نظرتون رو گفتید[گل]

مهدی

سلام بعد مدتها که یادم رفته بود آدرس اینجا رو اتفاقی امشب دیدم ... چند تا از پست هاتونم خوندم ... خیلی خوب و بجا ... . . . سلامت باشید همیشه. التماس دعای فرج.

حمید سیف الهی

سلام واقعا موضوع دردمندانه ای هست این هست که من برم سوپر مارکت و صاحب مغازه شروع کنه به فحاشی بخاطر اینکه این طلبه چنین کاری رو کرده

حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست ارجمند. طاعات و عبادات شما مقبول درگاه احدیّت. شما عزیز را به خواندن پستهای جدید زیر(که شاید نخوانده باشید)دعوت می‌کنم: [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> داستانهایی زیبا از نماز شب و کیفیّت آن http://bia2mofid.persianblog.ir/post/522/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> راههای محبوب شدن زن نزد شوهر http://bia2mofid.persianblog.ir/post/503/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> احادیث هفته «سی و نهم» و «چهلم»(ثواب روزه در هوای گرم، 4سفارش خدا به حضرت موسی) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/505/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> ماه رمضان ماه مهمانی حضرت دوست http://bia2mofid.persianblog.ir/post/505/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> مهمانی زمانی و مکانی خدا http://bia2mofid.persianblog.ir/post/520/ [گل][گل][گل][گل][گل] توصیه می‌کنم حتما لااقل به مدت 5 دقیقه برای خواندن احادیث وقت بگذارید. [گل][گل][گل][گل][گل] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]

یاسین

سلام با مطلب تأثیر صلوات بر اجابت دعا منتظر سرزدنهای محکم شما هستیم لطفا مراقب سر و کله خودتان باشید[نیشخند][چشمک]

مخچه

حالا حالشون چطوره؟

یاس کبود

مشکلات ما را متوقف نمی کنند، بلکه به ما آموزش می دهند.